O mnie

Cześć!

Nazywam się Marta Cichowska. Jestem dietetyczką i wielbicielką dobrego jedzenia.

Kocham gotować. Uwielbiam testować nowe potrawy i improwizować. Mam za sobą wiele porażek np. zakalców, przypalonych ciast i rozpadających się kotletów. 

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem oraz pokazać, że gotowanie nie musi zajmować całego dnia. Dzięki czemu,  będziecie mogli poświęcić więcej czasu na to, co sprawia Wam prawdziwą przyjemność

o mnie

Coś jeszcze o mnie?

Uwielbiam zapraszać gości do mojej kuchni i zamieniać ją w małą salę warsztatową. Zwijać talerze pełne spring rollsów, ugniatać ciasto na ravioli, doprawiać wszystko sosem sojowym i zachwycać się jabłkowym crumble z lodami.

Moją największą inspiracją do gotowania jest Jamie Oliver. Kocham go za hektolitry oliwy z oliwek, której używa do swoich potraw, kulinarną spontaniczność oraz nietuzinkowe połączenia smaków.

Czy ja nie mówiłam, że jestem dietetykiem?

Ponadto staram się przygotowywać zdrowe potrawy i pokazywać, że to wcale nie musi oznaczać “niejadalne” i “bez smaku”. Ale zdarzają mi się małe grzeszki, bo kto nie lubi czekoladowej tarty ze  śmietanowym kremem albo ciepłych pączków.